Esenciální olej Sugandh Kokila - BIO / Wild Harvest

225 Kč
Skladem (>5 ks)
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 

Skořice šedá nepálská je oceňovaná pro svou sladkou vůni a povzbuzující, prokrvující účinek. Skořicová silice je antibakteriální, protiplísňová, silně prokrvuje (prohřívá) a stimuluje nervovou soustavu. Má také analgetické, protizánětlivé, antiseptické a stimulační účinky. Dodává dobré rozpoložení, má i afrodiziakální účinek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Sugandh Kokila je energetického a emocionálního hlediska známý tím, že duchovně stimuluje a projasňuje mysl a zároveň vykazuje vyrovnávací, povznášející, uklidňující a posilující účinek na smysly, čímž zmírňuje negativní nálady, jako je únava. Díky své bylinné, hřejivé, kafrové a kořeněné vůni je olej Sugandh Kokila ideální složkou exotické smyslné mužské parfémové směsi.

ÚČINKY:

 • Má díky svým antioxidačním vlastnostem ochranný účinek na pokožku a potlačuje známky poškození a stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné linky
 • Díky svým stimulačním vlastnostem je také ideální složkou revitalizačních hydratačních přípravků, které navracejí barvu a zářivost mdlé pleti
 • Jeho antimikrobiální, antiseptické a antibakteriální vlastnosti se také dobře hodí do masážních olejových směsí zaměřených na artritické a revmatické stavy
 • V péči o vlasy pomáhají jeho hydratační a ošetřující vlastnosti zklidnit podráždění a předcházet tvorbě lupů
 • Čistí pokožku hlavy, aby se odstranil vzhled a pocit mastnoty způsobený nadměrným množstvím oleje.

 • Není vhodný pro astmatiky
 • Není vhodný pro těhotné ženy
 • Není vhodné pro masáže a vtírání do kůže

 


 

INFORMACE KE SLOŽENÍ

Náš ekologicky vyrobený esenciální olej Sugandh Kokila je destilován parou z udržitelně sklizených plodů stálezelených stromů Cinnamomum glaucescens, které pocházejí z himálajských horských pásem Nepálu. Olej Sugandh Kokila, lidově nazývaný dar parfumérům z himálajského království Nepál, se hojně používá jako vonná látka do mýdel, čisticích prostředků, kosmetiky, parfémů a průmyslových vůní.

JAK POUŽÍVAT

POUŽITÍ:

 • Při aplikaci na kůži doporučujeme smíchat s nosným olejem v poměru 3–5 kapek / 50 ml nosného oleje
 • Při použití do difuzéru nakapeme několik kapek (4-9 kapek) do přístroje či do aromalampy, záleží na velikosti a větratelnosti místnosti
 • Při použití do koupele 5 – max. 10 kapek smíchat s koupelovou solí, nikdy nedávat do vany samostatně. 

UPOZORNĚNÍ:  Používá-li se éterický olej do kosmetiky, tak pouze v objemu jedné kapky v kombinaci s nosným olejem. Nikdy ne samotný! Jedná se o vysoce koncentrovaný olej.

Tento EO dráždí sliznice a není proto vhodný pro astmatiky a pro lidi s dýchacími potížemi. Není vhodné pro těhotné ženy - v těhotenství a při kojení doporučujeme se tomuto oleji vyhnout. Esenciální olej není vhodný pro masáže a vtírání do kůže - ve vyšší koncentraci irituje pokožku.

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ 

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ:

 • Uchovávejte mimo dosah dětí
 • PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení.
 • Skladujte uzamčené.
 • Při používání mějte po ruce vždy jakýkoliv rostlinný olej pro případně naředění. Nikdy neumývejte postižené místo vodou, může zvýšit reakci
 • Neaplikujte do očí a ani do očního okolí
 • Neaplikujte do uší
 • Pozor na vystavování se slunci při použití fotosenzitivních olejů
 • Těhotné ženy: použití pouze po konzultaci s lékařem
 • Astmatici: použití pouze po konzultaci s lékařem

Tento EO dráždí sliznice a není proto vhodný pro astmatiky a pro lidi s dýchacími potížemi. Není vhodné pro těhotné ženy - v těhotenství a při kojení doporučujeme se tomuto oleji vyhnout. Esenciální olej není vhodný pro masáže a vtírání do kůže - ve vyšší koncentraci irituje pokožku.

SLOŽENÍ / INCI

INCI:  SUGANDH KOKILA FRUIT OIL 

Dle 7 dodatku ke Kosmetické směrnici (Cosmetic Directive) 76/768/EEC Evropské Unie (EU) – Annex III. jsou toto  přirozeně se vyskytující složky v éterickém oleji:

Linalool

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE / UCHOVÁVÁNÍ PRODUKTU

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

 

 SKLADOVÁNÍ:  SKLADOVÁNÍ NA SUCHÉM, CHLADNÉM A TEMNÉM MÍSTĚ - MIMO DOSAH DĚTÍ
 POUŽITÍ:  POUZE K VNĚJŠÍMU POUŽITÍ
 VÝROBCE:  TERRA99 EUROPE s.r.o.
 OBSAH:   10 ml
 ZEMĚ PŮVODU:   NEPÁL

 


 

Esenciální olej Sugandh Kokila - BIO / Wild Harvest

100% Přírodní

100 % přírodní kosmetické výrobky, které jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí, bez jakýchkoli syntetických látek, barviv, konzervačních látek a složek na bázi minerálních olejů. Jediné tolerované chemické procesy výroby jsou ty, kterými mohou složky projít i ve volné přírodě (destilace, fermentace či lisování za studena).
Esenciální olej Sugandh Kokila - BIO / Wild Harvest

Bio složení

Označení Bio deklaruje produkt, který je vyroben ze složek pocházejících z ekologického zemědělství, není testován na zvířatech a neobsahuje syntetické či zdraví škodlivé sloučeniny.
Esenciální olej Sugandh Kokila - BIO / Wild Harvest

Veganské

Toto logo označuje výrobek, kde žádná ze složek tohoto produktu není živočišného původu a rovněž splňuje kritéria zákazu testování na zvířatech ve všech fázích jeho výroby.
Esenciální olej Sugandh Kokila - BIO / Wild Harvest

Netestováno na zvířatech

Výrobek standardních kritérií dle celosvětově uznaných humánních kosmetických standardů, při jeho výrobě (včetně jednotlivých složek produktu) nedošlo k testování na zvířatech.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní esenciální oleje
Botanický název: CINNAMOMUM GLAUCESCENS
Druh oleje: 100% Esenciální olej
Extrakční proces: Parní destilace
ORGANIC: ONE CERT, USDA ORGANIC (OCI-5560-220708-H-NOP),SGS ORGANIC (ORG /SC/2202/001041)
POUŽITÁ ČÁST ROSTLINY: PLODY
SKLADOVÁNÍ: NA SUCHÉM, CHLADNÉM A TEMNÉM MÍSTĚ
TÓN: STŘEDNÍ
VÝROBCE: TERRA99 EUROPE S.R.O., Královická 544/8, Brandýs nad Labem / Stará Boleslav
Věk: 20+
Vlastnosti: Hydratační, Antibakteriální, Antioxidační
Typ určení: Vlasy, Pleť, Tělo, K inhalaci, Do difuzéru
Vhodné pro: Muže, Ženy
Na co je: Vrásky, Lupy, Pro dobrou náladu
Země původu: NEPÁL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz