Vážení zákazníci, v letních dnech Vám nedoporučujeme tělová másla objednávat na výdejnu. Vzhledem k jejich povaze mají tendenci se roztékat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na objednávky.

Přírodní hand made mýdla

 

prirodni-hand-made-mydla

 

První mýdla, která jsme vyráběli, byla čistě pro naše použití a užili jsme si u toho spoustu srandy. Nápad vznikl především proto, že firma Terra99 byla založena pro výrobu a distribuci sušených květin, boxů a dekorací.

Při prvním vyřknutí přání se věnovat také kosmetice jsme uvažovali, kam by se ony sušené květy daly použít a tak vznikl nápad hand made mýdel. 

Naše mýdla jsou vyráběna ručně, metodou za studena - tedy reakcí olejové a vodní fáze při nízkých teplotách. Tento postup je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům, které jsou obsaženy v jednotlivých složkách.

Mýdla, která jsou vyrobena touto metodou, nenarušují přirozený film pokožky a ani ji nevysušují. Éterické oleje v mýdlech obsažené, navíc působí i aromaterapeuticky. 

Obsahují pouze přírodní složky, oleje, másla, silice a přírodní barviva. Neobsahují žádné umělé vůně, parabeny, silikony, konzervanty, PEG, SLE, EDTA, parafín ani jiné ropné produkty.  

U každého z našich nových mýdel se také zaměřujeme na to, aby neobsahovalo palmové oleje.