O nás

 

Začátky kosmetiky My (:Máj)… 

Slovo jednatelky

Tak jako každá žena jsem o sebe vždy ráda pečovala a používala kosmetiku světově známých značek.

Postupem času mi, ale přesto pleť začala povadat a už jsem nespatřovala tolik benefitů z péče jako takové a ani se to nelíbilo mé peněžence. Protože jsem vždy byla velmi aktivní ve všech svých počinech, postupně jsem se začala zajímat o jednotlivé složky v daných kosmetických produktech. Vrtalo mi hlavou proč mi drahé krémy nevyhovují tak, jak bych si představovala.

Zjistila jsem totiž, že většina péče, kterou jsem používala z velké části obsahují vodu. A tak započalo mé seznámení se s kosmetickými oleji a fenoménem zvaným "bezvodá kosmetika". 

Navíc mi v cestě pomáhal fakt, že se mi před několika lety narodil první vnuk, který dlouhou dobu trpěl na různé formy ekzémů a komu jinému než našim dětem dopřát nezávadnou a 100% přírodní péči.

I přes obsáhlost na našem trhu jsem nenarazila na nic, co by mě složením či účinky uchvátilo natolik, abych kosmetiku používala nejen já, ale i má rodina. Volba vzít osud mé pleti a pokožky celé rodiny byla více než jasná.

 

Od něčeho se odrazit...

První produkty naší značky byla ručně vyráběná mýdla, čisté přírodní oleje a hydroláty. Nyní nabízíme také obrovské množství éterických olejů, protože svět aromaterapie je pro nás blízký a uvědomujeme si sílu přírodních zdrojů a účinky vůní na mysl a psychickou pohodu. Navíc po letech používání chemických produktů jsme, asi jako každá žena, zjistili, že neexistuje nic lepšího, než je sama mocná příroda v působení na tělo i ducha člověka.

 

Rozšiřování nabídky o přípravky, které jsou jedinečné…

Ze základního portfolia čistých olejů jsme se také začali zajímat o ajurvédské oleje a oleje Amazonské  - z pralesa kterému je přezdíváno „plíce světa“. A protože Vám chceme nabídnout to nejlepší, rozhodli jsme se obrovsky rozšířit nabídku i o naše vlastní receptury a produkty v péči o pleť. Začali jsme bádat po tom, aby výsledky byly co největší a nejrychlejší.

 

Gró kosmetiky My

Kromě velmi důležitých složek jako jsou přírodní aktivní látky, které nahrazují syntetiku a jejich účinky jsou neskutečné, jsme došli k závěru, že čistá pleť = spokojená pleť. Zakládáme si na rituálním ošetření pokožky, které jsme sestavili na základě osobních zkušeností a korejských rituálech, které slaví úspěchy po celém světě. Všechny jednotlivé kroky rituálu na sebe perfektně navazují a každý z nich tvoří své místo v honbě za dokonalou pletí přírodní cestou. Jednoduše a lidsky řečeno "bez základu také dobrý guláš neuděláš" ...

Výhodou našich produktů je, že se pro Vás zdokonalujeme tak, že všechny přípravky společně testujeme opravdu na nás osobně. Předáváme si podněty, nápady, připomínky a to znamená, že za finálním sérem stojí měsíce práce a úprav, aby bylo vše dovedeno k dokonalosti.

Těšíme se až naše produkty vyzkoušíte na vlastní kůži a podělíte se s námi o Vaše zkušenosti.

Návrh bez názvu (1)

Radka Pascotto

jednatelka společnosti