My

Henna Lawsonia inermis 200g - pro vyživení vlasů a krytí šedin

Lawsonia inermis, je velký keř nebo malý strom pocházející z horkého a suchého podnebí severní a východní Afriky, Arabského poloostrova, jižních oblastí Blízkého východu a jižní Asie. Listy Henny se používají k barvení vlasů již více než pět tisíc let. Barva na vlasy z indických bylin je 100% rostlinného původu, bez obsahu syntetických přísad. Perfektně barví, skvěle kryje šediny a vyživuje vlasy.

199 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Henna Lawsonia inermis 200g - pro vyživení vlasů a krytí šedin
My
Dárek nad 1000 Kč.

Detailní popis produktu

Henna obsahuje v listech Lawson, molekulu taninu, která je barvivem. Není vidět, protože je maskován chlorofylem. Když listy rozprášíte a smícháte s mírně kyselou tekutinou, například citronovou šťávou, molekula barviva se uvolní, protože se rozpustí celulóza buněčných stěn. Molekula barviva pak může migrovat z pasty, porušit buněčné stěny kutikuly ve vlasovém stvolu a spojit se s keratinem.

Pokud se vám myšlenka "migrace" Lawsonu z hennové pasty do keratinu zdá matoucí, srovnejte ji s následujícím: pokud položíte mokrý čajový sáček na bílý ubrus, tanin obsažený v čaji "migruje" z čajového sáčku do vláken látky, spojí se s těmito vlákny a zanechá skvrnu. Čím déle tam sáček necháte, tím tmavší skvrna vznikne.

Přírodně Henna barví vlas vždy jen do měděných odstínů v závislosti na jeho pigmentaci. Naopak henny, které barví jinak než do měděna, jsou henny s přídavkem barviva. Pokud Vám měděný odlesk vyhovuje, vždy je lepší použít právě čistou hennu, jelikož při ní si můžete být jistá maximálními významnými preventivními a vyživovací Účinky pro vlasy. Pro naše zákaznice, kterým měděná barva nevyhovuje jsme připravili, několik alternativ, jako cassia, indigo, herbal brown a herbal black.

Účinky:
    Barva na vlasy 100% rostlinného původu, bez obsahu syntetických přísad Perfektně barví a skvěle kryje šediny Hloubkově vyživuje vlasy

Složení / INCI

LAWSONIA INERMIS

Doplňující informace / Uchování produktu

Upozornění Mezi chemickým barvením vlasů a aplikací Henny počkejte minimálně 3 týdny. Henna reaguje s chemickými složkami vlasových barev a to ovlivňuje konečnou podobu barvy na vlasech.
Skladování Na suchém a temném místě - mimo dosah dětí.
Použití K vnějšímu použití
Výrobce TERRA99 EUROPE s.r.o.
Obsah 200 g
Země původu AFRIKA, JIŽNÍ OBLASTI BLÍZKÉHO VÝCHODU A JIŽNÍ ASIE

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy
POUŽITÍ: K VNĚJŠÍMU POUŽITÍ
SKLADOVÁNÍ: NA SUCHÉM A TEMNÉM MÍSTĚ
VÝROBCE: TERRA99 EUROPE S.R.O.
Hmotnost: 200 g
Věk: 20+
Typ určení: Vlasy
Vhodné pro: Muže, Ženy
Na co je: Na barvení vlasů
Země původu: Afrika, jižní oblasti Blízkého východu a jižní Asie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: