My

My Sensitive Rosacea sérum 30 ml

Sérum pro citlivou pokožku je díky aktivním přírodním látkám vhodné i na rosaceu. 


 

549 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
My Sensitive Rosacea sérum 30 ml
My

Detailní popis produktu

 

Sérum obsahuje ovesné lipidy, vzácné amazonské oleje a Bakuchiol (přírodní retinol) to vše kombinuje spolu s látkou z korkového dubu a kokosu, čímž vytváří jedinečný vysoce ochranný komplex pro citlivou a reaktivní pokožku. Testy prokázaly jeho dvojí protizánětlivou účinnost a význam proti volným radikálům. Obnovuje lipidovou bariéru pokožky, podporuje tvorbu kolagenu a zlepšuje funkci kožní bariéry.

Jednou z hlavních složek je ovesný olej, který zvyšuje elasticitu kůže, usnadňuje hojení a zmírňuje podráždění zejména v souvislosti s lupénkou a kožní dermatitidou. Sérum obsahuje vzácné amazonské oleje, jako je  Acai Berry a Pequi, dále pak extrakty z Aloe Vera a z řasy Dunaliella salina. Sérum zanechává pleť hydratovanou, vyživenou a zklidněnou.

ÚČINKY: 

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.cosmeticsmy.cz/user/documents/upload/blobid0-52.png?1671056820 Obsahuje řadu vzácných olejů a látek včetně Bakuchiolu (přírodní retinol)

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.cosmeticsmy.cz/user/documents/upload/blobid0-52.png?1671056820 Vysoce ochranný komplex pro citlivou a reaktivní pokožku 

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.cosmeticsmy.cz/user/documents/upload/blobid0-52.png?1671056820 Vhodný pro problematickou pleť - usnadňuje hojení a zmírňuje podráždění 

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.cosmeticsmy.cz/user/documents/upload/blobid0-52.png?1671056820 Podporuje tvorbu kolagenu

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.cosmeticsmy.cz/user/documents/upload/blobid0-52.png?1671056820 Obnovuje lipidovou bariéru a zlepšuje funkci kožní bariéry 

https://cdn.myshoptet.com/usr/www.cosmeticsmy.cz/user/documents/upload/blobid0-52.png?1671056820 Zanechává pleť hydratovanou, vyživenou a zklidněnou

 

 

  DOPORUČENÍ K DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ
Nejrychlejších viditelných výsledků dosáhnete při používání našich produktů podle rituálu správného použití bezvodé kosmetiky - viz. videa:
"MY Ritual" / "Použití oleje" .

 

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
   Sérum či olej nanášíme na předem vyčištěnou pleť, která musí být před vlastním použitím séra popřípadě oleje vždy vlhká ! Pleť tonizujeme, ideálně rostlinnými vodami - tzv. "Hydroláty". Bezvodá séra či oleje samy o sobě nemají totiž schopnost pleť hydratovat, ale perfektně umí  vodu v pokožce uzamknout a tím dochází k působení jeho účinků rovnou do kůže.

 

TIP !
 TIP !
  Chcete ušetřit jeden krok z našeho kosmetického rituálu a toužíte po rychlejším vstřebání? Smíchejte dvě kapky hyaluronové esence, (např. 4D Hyaluron Gold) se dvěma kapkami jakéhokoliv pleťového oleje nebo olejového séra. Tuto metodu jsme si zamilovali !

 


 

INFORMACE KE SLOŽENÍ

AKTIVNÍ LÁTKY, EXTRAKTY A SLOŽKY: 

 

BAKUCHIOL - SYTENOL® A

je 100% přírodní látka, která je svými účinky  srovnatelná s RETINOLEM, ale je výrazně hydrolyticky a fotochemicky stabilní. Navíc vykazuje mnohem menší podráždění a senzibilizaci kůže. Často bývá zaměňován s Babchi oil nebo Bakuchi Oil, který obsahuje jen 1-12 % Bakuchiol, zatímco Sytenol A obsahuje min. 99 % čistého Bakuchiolu. 

Sytenol® Apozitivní účinky na kůži poškozenou akné několika způsoby (doloženo studiemi in vitro a in vivo):

 • zabraňuje peroxidaci kožních lipidů a nedochází k poškození ochranného pláště pokožky
 • kontroluje nadměrné množení bakterií na kůži
 • inhibuje prozánětlivé geny a enzymy
 • snižuje keratinizaci kůže

 Navíc bojuje proti stárnutí kůže, a to tak, že:

 • má stimulační účinek na kolagen
 • zvyšuje pružnost a pevnost pokožky
 • redukuje vrásky

 

 BLUSH Oleoactif ®

- účinně kombinuje aktivní látky z rostliny Persicaria tinctoria, česky rdesno barvířské  v řepkovém oleji a vytváří tak jedinečný, vysoce ochranný komplex pro citlivou a sensitivní pokožku. Testy prokázaly jeho dvojitou protizánětlivou účinnost a účinnost proti volným radikálům. Poskytuje přirozený štít proti „zánětlivému stárnutí“ – součásti procesu stárnutí charakterizovaného chronickým zánětem nízkého stupně.

 

VÝSLEDKY: 

 Klinické testy byly prováděny na účastnících ve věku 20-56 let.

V horní vrstvě pokožky snižuje množství hemoglobinu až o 56% a zabraňuje začervenání kůže o 70 % již po třech aplikacích.

 

 

 Byla prokázána účinnost na uchazečích s růžovkou a kožní dermatitidou již po prvním použití.   

 

IBR-CLC®

Extrakt z mořské řasy Dunaliella salina, která byla pojmenována po francouzském vědci Dunalovi, který ji v 19. století objevil v solných nádržích na odpařování mořské vody v jižní Francii. Řasa obsahuje vysoké množství B-karotenu, působí tak jako přirozená ochrana před UV zářením a je proto hojně využívaná v přírodní kosmetice místo synteticky vytvořeních ochranných filtrů. 

Fytoen a fytofluen  jsou přírodní bezbarevné karotenoidy vyráběné a extrahované z karotenogenních řas a rostlin, které poskytují ochranu pleti před UV zářením a ovlivňují krásu pleti.   

 

AvenaPlex®

aktivní lipidový extrakt z ovsa, jedinečná a účinná  látka z ovsa, která obnovuje a chrání lipidovou bariéru pokožky a pomáhá předcházet a zvládat projevy stárnutí pleti.

 • viditelně snižuje zarudnutí pleti způsobené stresem
 • viditelně redukuje vrásky a zvyšuje hydrataci pro mladistvější pleť
 • zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové v pleti a doplňuje hladinu ceramidů
 • účinná směs ceramidů, sterolů, fosfolipidů a dalších pleti prospěšných molekul
 • má vynikající absorpční schopnost pokožky, která vede k nemastnému pocitu
 • má 40 % celkového obsahu polárních lipidů

  
 

Extrakt z ALOE VERA 

Aloe extrakt se vyrábí macerací listů Aloe Vera v sójovém oleji. Aloe je známá tím, že hydratuje pokožku tím, že přivádí k povrchu kyslík a zvyšuje syntézu i pevnost kožní tkáně. Aloe zlepšuje schopnost hydratace pokožky, napomáhá odstraňování odumřelých kožních buněk a má účinnou penetrační schopnost, což přispívá k celkovému zdravému estetickému vzhledu. Pokožka bude hydratovaná a získá hydratovaný a pružný vzhled

 

SQUALANE 

je získávaný z cukrové třtiny, regeneruje pokožku, zmírňuje její podráždění a ulevuje suché a popraskané pleti. Zabraňuje ztrátě vody v pokožce a tím napomáhá její hydrataci. Tento nemastný olej je:

 • nekomedogenní
 • zlepšuje buněčný obrat
 • váže vlhkost a poskytuje pleti výživu
 • zlepšuje pružnost pokožky
 • zlepšuje lipidovou bariéru pokožky
 • snižuje výskyt vrásek a jemných linek
 • zlepšuje hladkost pokožky

   

Klinická studie po používání 2x denně 5% squalane v produktu za 28 dní 

  

OVESNÝ OLEJ

je nabitý ceramidy, uzamyká vlhkost a vytváří ochrannou bariéru pokožky. Zvyšuje elasticitu a pružnost a zároveň napomáhá k hojení zánětu, je účinný proti popraskání a podráždění. Napomáhá v boji proti lupénce, kožní dermatitidě a ekzémům. Revitalizuje a omlazuje pleť a zanechává jí hladkou.

 

PEQUI OLEJ

 z plodů stromu Pequi, divoce rostoucích v amazonském pralese. Obsahuje kombinaci esenciálních mastných kyselin, je bohatý na vitamin A, proteiny a bílkoviny. Je vysoce změkčující a hydratující, je vhodný pro suchou a popraskanou pokožku, přispívá k léčení kožních problémů  jako je atopický ekzém, lupénka a psoriáza.  

 ACAI BERRY OLEJ

Olej se získává z tmavě fialových bobulích palmy Acaí, z amazonských deštných pralesů. Obsahuje obrovské množství živin, jako Omega-3, Omega-6 a Omega-9 esenciální mastné kyseliny, které podporují buněčnou strukturu, fytosteroly, vitamíny  B1, B2, B3, C a E, minerály, draslík a vápník a esenciální aminokyseliny. Dále je velmi bohatý na antokyany a fenoly, které jsou silnými antioxidanty. Olej má silné hydratační schopnosti, je vhodný na zralou, suchou, problematickou či poškozenou pokožku. 
 

JOJOBOVÝ OLEJ

 je ve skutečnosti tekutý rostlinný vosk, který má podobné vlastnosti jako kožní maz. Obsahuje vitamíny A, E, D , antioxidanty a mastné kyseliny. Má vyživující a regenerační účinky, pomáhá zklidnit citlivou a zánětlivou pokožku a zároveň v ní zadržuje vlhkost. 

 

CAPRILYS - MCT 

Náš Caprylis je získávaný z kokosového oleje. Má vyhlazující, změkčující a zjemňující účinky. Nezanechává pleť mastnou. MCT olej prospěšný pro pokožku, přirozeně ji hydratuje a zároveň obsahuje Omega-3 mastné kyseliny.

MCT je zkratka pro triglyceridy se středně dlouhým řetězcem a označuje mastné kyseliny, které obsahují triglyceridy se střední délkou řetězce, tedy 6 až 12 uhlíků, na rozdíl od triglyceridů s kratším nebo delším řetězcem. Přirozeně se vyskytují v kokosových ořeších, kokosovém oleji a oleji z palmových jader. 

   

HEŘMÁNEK MODRÝ 

je skvělou volbou, když chcete podpořit celkové zdraví pokožky a pomoci při léčbě ran a podpoře hojení jizev. Je účinný i při snižování nežádoucích svalových křečí a při minimalizaci bakterií.  

 

 COPAIBA

 olej z pryskyřice Copaiba je získáván z "darů Amazonie". Má skvělé léčivé vlastnosti. Emocionálně působí uklidňujícím dojmem a proto je také hojně využíván v aromaterapii, wellness a pro relaxační procedury. Má zemité tóny  a napomáhá při problémech se spánkem. O tomto oleji se navíc říká, že má afrodiziakální účinky.

  

VITAMIN E

 Vitamín E neboli Tocopherol má v přírodě důležitou funkci a to proti zamezení žluknutí a oxidaci bez přidání jakýchkoliv syntetických látek. Pochází z přirozeně z rostlinných zdrojů bez GMO , slunečnicového a sojového oleje. Má vysoký obsah d-alpha- tocopherolu, který pomáhá neutralizovat volné radikály, hydratuje pokožku a zabraňuje poškození volnými radikály vyvolanému UV zářením. Sám o sobě pak obnovuje pružnost a zlepšuje vzhled suché a poškozené pleti.

JAK POUŽÍVAT

POUŽITÍ:

Používejte denně: ráno a večer, v kombinaci s vaší péčí o pleť. Naneseme několik kapek séra na čistou a hydratovanou pokožku -poté jemně vmasírujeme. Toto intenzivní sérum zvýší účinnost celého vašeho rituálu péče o pleť a zesílí účinky mlh a olejů.

Metoda použití:

 • Po vyčištění pleti a tonizaci jemně protřepejte a rozetřete 3-6 pumpiček nebo podle potřeby na ruce. Naneste sérum na pokožku, jemně přitlačte a vmasírujte.
 • Instuktážní video a podrobný manual k použítí  - viz. více na:  "Použití olejů" a "MY Rituál" 

PRODUKTY VHODNÉ KE KOMBINACI

Rostlinné vody - HYDROLÁTY 

Organické květové vody neboli Hydroláty jsou ideální a doporučovanou formou pro tonizaci již očištěné pleti před následnou aplikací tohoto séra. Výběr konkrétního hydrolátu v kombinaci s daným sérem záleží čistě na Vašem výběru, dle svých preferencí a zacílení na Vámi požadované účinky. 

- vybírat můžete zde:  "Hydroláty - hydrosoly"

SLOŽENÍ / INCI

Squalane, Avena Sativa Kernel Oil, Caprilyc / Capric Triglyceride, Euterpe Oleracea Fruit Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Oenothera Biennis Seed Oil, Caryocar Brasiliense Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycine Soja Oil, Gnaphalium Leontopodium Flower ExtractAvena Sativa Kernel ExtractTocopherolAloe Vera ExtractBakuchiolTanacetum Annuum Flower OilDunaliella Salina ExtractLimonene Linalool

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE / UCHOVÁVÁNÍ PRODUKTU

 SKLADOVÁNÍ:  SKLADOVÁNÍ NA SUCHÉM A TEMNÉM MÍSTĚ - MIMO DOSAH DĚTÍ.
 POUŽITÍ:  K VNĚJŠÍMU POUŽITÍ
 VÝROBCE:  TERRA99 EUROPE s.r.o.
 OBSAH:  30 ml

 


 

Sensitive - Rosacea Sérum 30 ml

100% Přírodní

100 % přírodní kosmetické výrobky, které jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí, bez jakýchkoli syntetických látek, barviv, konzervačních látek a složek na bázi minerálních olejů. Jediné tolerované chemické procesy výroby jsou ty, kterými mohou složky projít i ve volné přírodě (destilace, fermentace či lisování za studena).
Sensitive - Rosacea Sérum 30 ml

Bio složení

Označení Bio deklaruje produkt, který je vyroben ze složek pocházejících z ekologického zemědělství, není testován na zvířatech a syntetické či zdraví škodlivé sloučeniny.
Sensitive - Rosacea Sérum 30 ml

Veganské

Toto logo označuje výrobek, kde žádná ze složek tohoto produktu není živočišného původu a rovněž splňuje kritéria pro testování na zvířatech ve všech fázích jeho výroby.
Sensitive - Rosacea Sérum 30 ml

Netestováno na zvířatech

Výrobek standardních kritérií dle celosvětově uznaných humánních kosmetických standardů, při jeho výrobě (včetně jednotlivých složek produktu) nedošlo k testování na zvířatech.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Olejová séra
Věk: 15+
Vlastnosti: Regenerační, Hydratační, Vyživující, Sensitive
Typ určení: Pleť, Obličej
Typ pleti: Citlivá pleť
Vhodné pro: Muže, Ženy
Na co je: Dermatitida, Dehydratace pokožky, Červené žilky
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
5x
3
5x
2
2x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: