Ucuuba olej vhodný na akné a ekzémy 50ml

Má protizánětlivé a antiseptické účinky, a proto je ideální ke zmírnění akné, ekzémů a suché nebo podrážděné pokožky.

370 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Ucuuba olej vhodný na akné a ekzémy 50ml

Detailní popis produktu

Ucuuba olej se může pochlubit mnoha stejnými výhodami jako Ucuuba máslo, protože Ucuuba olej se ve skutečnosti získává filtrací (neboli frakcionací) Ucuuba másla. Během procesu filtrace se všechny vyživující látky z másla vyjmou do koncentrovaného oleje, zatímco sloučeniny, díky nimž je máslo pevné a voskovité, zůstanou zachovány. Na rozdíl od másla Ucuuba, které zůstává při pokojové teplotě pevné a voskovité, má olej Ucuuba konzistenci podobnou typickému oleji lisovanému za studena, což usnadňuje jeho použití v kosmetických přípravcích. Díky své tmavě hnědé barvě a příjemné vůni lze olej Ucuuba použít k výrobě tmavých, sytě zbarvených mýdel a někdy se používá do svíček vyrobených z vosků na rostlinné bázi. 

ÚČINKY:

  • Protizánětlivý, antiseptický
  • Vhodné na akné a ekzémy
  • Ideální pro suchou a podrážděnou pokožka
  • Zvyšuje lesk a pružnost vlasů
 

 

  DOPORUČENÍ K DOSAŽENÍ NEJLEPŠÍCH VÝSLEDKŮ
 Nejrychlejších viditelných výsledků dosáhnete při používání našich produktů podle rituálu správného použití bezvodé kosmetiky - viz. videa: 
"MY Ritual" / "Použití oleje"

 

  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
   Sérum či olej nanášíme na předem vyčištěnou pleť, která musí být před vlastním použitím séra popřípadě oleje vždy vlhká ! Pleť tonizujeme, ideálně 
rostlinnými vodami - tzv. "Hydroláty". Bezvodá séra či oleje samy o sobě nemají totiž schopnost pleť hydratovat, ale perfektně umí  vodu v pokožce uzamknout a tím dochází k působení jeho účinků rovnou do kůže.

 


 

INFORMACE KE SLOŽENÍ

Olej Ucuúba se získává ze semen stromu Virola surinamensis, který pochází ze Střední a Jižní Ameriky. Olej Ucuúba se hojně používá k výrobě pomád, krémů, pleťových mlék, tělových másel a dalších přípravků pro péči o pokožku.

JAK POUŽÍVAT

POUŽITÍ:

Obličej - Po navlhčení pokožky květovou vodou tzv. "Hydrolátem" vmasírujeme potřebné množství (ideálně 2-5 kapek) oleje do obličeje a dekoltu. 

Tělo - Na kůži si můžete nanést několik kapek na jakoukoli část těla a vmasírováním ji hydratovat. Malé množství oleje můžete také přidat do koupele, aby se pomalu vsáklo do pokožky. Některé oleje se skvěle hodí také k masáži.

Vlasy - Když jsou vlasy suché, naneste několik kapek oleje do vlasů a vmasírujte je. Tím dosáhnete lesku a zmírníte krepatění vlasů, které budou mít hladkou a hedvábnou strukturu. Pro delší ošetření včetně pokožky hlavy můžete vybraný olej vmasírovat do vlasů a nechat působit přes noc. Po dokončení jednoduše umyjte vlasy.

Instuktážní video a podrobný manual k použítí  - viz. více na: "Použití olejů" a "MY Rituál"  

PRODUKTY VHODNÉ KE KOMBINACI

Rostlinné vody - HYDROLÁTY

Organické květové vody neboli Hydroláty jsou ideální a doporučovanou formou pro tonizaci již očištěné pleti před následnou aplikací tohoto oleje. Výběr konkrétního hydrolátu v kombinaci s tímto olejem záleží čistě na Vašem výběru, dle svých preferencí a zacílení na Vámi požadované účinky. 

- vybírat můžete zde:  "Hydroláty - hydrosoly"

SLOŽENÍ / INCI

VIROLA SURINAMENSIS SEED OIL

MASTNÉ KYSELINY

SPECIFIKACE (%)
Lauric Acid C12:0
2.00 – 7.00
Myristic Acid C14:0
9.00 – 20.00
Palmitic Acid C16:0
1.00 – 5.00
Oleic Acid C18:1 (n-9)
40.00 – 60.00
Linoleic Acid C18:2 (n-6)
20.00 – 32.00

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE / UCHOVÁVÁNÍ PRODUKTU

SKLADOVÁNÍ:  SKLADOVÁNÍ NA SUCHÉM A TEMNÉM MÍSTĚ - MIMO DOSAH DĚTÍ
POUŽITÍ:  K VNĚJŠÍMU POUŽITÍ
VÝROBCE:  TERRA99 EUROPE s.r.o.
OBSAH:  50 ml / 100 ml
ZEMĚ PŮVODU:  BRAZÍLIE

 


 

NR.65 - Ucuuba olej - WILD HARVEST

100% Přírodní

100 % přírodní kosmetické výrobky, které jsou vyrobeny pouze z přírodních ingrediencí, bez jakýchkoli syntetických látek, barviv, konzervačních látek a složek na bázi minerálních olejů. Jediné tolerované chemické procesy výroby jsou ty, kterými mohou složky projít i ve volné přírodě (destilace, fermentace či lisování za studena).
NR.65 - Ucuuba olej - WILD HARVEST

Bio složení

Označení Bio deklaruje produkt, který je vyroben ze složek pocházejících z ekologického zemědělství, není testován na zvířatech a neobsahuje syntetické či zdraví škodlivé sloučeniny.
NR.65 - Ucuuba olej - WILD HARVEST

Veganské

Toto logo označuje výrobek, kde žádná ze složek tohoto produktu není živočišného původu a rovněž splňuje kritéria zákazu testování na zvířatech ve všech fázích jeho výroby.
NR.65 - Ucuuba olej - WILD HARVEST

Netestováno na zvířatech

Výrobek standardních kritérií dle celosvětově uznaných humánních kosmetických standardů, při jeho výrobě (včetně jednotlivých složek produktu) nedošlo k testování na zvířatech.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické oleje
Věk: 15+
Vlastnosti: Hydratační, Antiseptický
Typ určení: Vlasy, Tělo, Obličej
Vhodné pro: Muže, Ženy
Na co je: Akné, Ekzém, Záněty
Země původu: Brazílie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: