Vážení zákazníci, v letních dnech Vám nedoporučujeme tělová másla objednávat na výdejnu. Vzhledem k jejich povaze mají tendenci se roztékat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na objednávky.

Použití oleje

Zkoušíte kosmetické oleje poprvé ?

Báli jste se vždy toho, že po jeho použití bude pleť mastná?

Při správném používání Vám nic takového nehrozí.

 

vanilka-olej

Základem a prvním krokem je vybrat olej vhodný pro naši pleť. 

LHS_4408h

Dále pak už to jde samo. Oleje, stejně jako všechny kosmetické produkty, nanášíme na odlíčenou a vyčištěnou pokožku. Pleť zbavíme make-upu a povrchových nečistot. Dostatečně ji tonizujeme, k tomu můžeme kromě toneru použít i hydrolát. 

 

hydrolat

Nyní přichází na řadu správné použití olejů. Po celé ploše obličeje rozprášíme hydrosol a ještě na vlhkou pokožku vmasírujeme cca 3 kapky oleje nebo použijeme Hyagel, který obsahuje kyselinu hyaluronovou, jež způsobí vstřebání olejů a jejich aktivních látek hlouběji do pokožky a také je pečující produkt ihned vstřebaný bez pocitu mastnoty.

Bez názvu (1200 × 1200 px) (1200 × 1200 px) (1600 x 1200 px)

A proč nanášet oleje vždy na vlhkou pokožku? Oleje samy o sobě totiž nemají schopnost pleť hydratovat, ale perfektně vodu v pokožce umí uzamknout a tím dochází k působení jeho účinků rovnou do kůže.

Pro navlhčení pleti je vždy lepší využít hydrolát než samotnou vodu a to proto, že voda z vodovodu bývá často tvrdá a obsahuje chlór a podobné látky, které pleť vysušují.

 

slozeni-jpg

Důležitým faktorem pak taky je kvalita olejů, ale to je kritérium, které u nás řešit nemusíte. Veškerá přírodního původu, netestovaná na zvířatech, v BIO kvalitě a z udržitelných zdrojů.