Vážení zákazníci, v letních dnech Vám nedoporučujeme tělová másla objednávat na výdejnu. Vzhledem k jejich povaze mají tendenci se roztékat. Děkujeme za pochopení a těšíme se na objednávky.

Rituál užívání produktů kosmetiky MY

Kosmetický rituál založený na korejských postupech, které kladou důraz na dokonalé vyčištění pokožky a její hydrataci.

 

 

VEČERNÍ RITUÁL

Každá péče o pleť začíná čistěním pleti.

Technika dvojího čištění pomáhá odstranit velké nečistoty a špínu z pleti, ale zároveň je pro pokožku tato metoda velmi šetrná.

Dvojí čištění znamená, že přirozená kožní bariéra není mechanicky narušena , pleť není zbavena všech olejů, včetně těch dobrých a prospěšných, které pomáhají pleť chránit a udržovat ji v rovnováze.

Tyto postupy představují fakt, že pleť je čistá a zároveň vyživená, vyvážená a hydratovaná, což pomáhá předcházet podráždění nebo senzibilizaci pleti.

Micelární gel pak pomáhá odstranit nečistoty, které odličovací produkty na bázi oleje nedokážou. Je důležité používat pro perfektní efekt všechny následující kroky.

V úvodu celého procesu odstraníme řasenku a oční make-up odličovačem MASCARA nanesením oleje na vatový tampon (může být i navlhčen vodou pro větší efekt a rychlejší odlíčení). Dále pak pokračujeme v následujících krocích.

Krok 1: Na suchou pokožku  naneste 2-3 dávky  Make-up – čisticího oleje a  obličej od nánosu make-upu. Tento krok můžeme zároveň využít i  pro pravidelnou večerní mini masáž

Krok 2: Následně použijeme Micelární mycí gel podle druhu pleti. Do dlaně naneste 2-3 dávky gelu, přidejte malé množství vody a vzniklou mléčnou emulzí umyjte celý obličej , krk a dekolt. Spláchněte vodou.

Krok 3: Exfoliační enzymatický pudr - slouží jako jemný exfoliant, který zbavuje pokožku odumřelých buněk a zároveň dodává pokožce výživu. Použití: Nasypte prášek do dlaně, pomalu přidávejte vodu pro aktivaci a krouživými pohyby jemně vmasírujte do pokožky. Důkladně opláchněte teplou vodou.

Krok 4:   Hydratační mlha - čisticí rituál zakončíme navlhčením pleti jemnou mlhou, buněčnou vodou. Mlha zlepšuje pronikání a vstřebávání všech živin ze sér a krémů.  Poskytuje lehkou vrstvu vlhkosti, která zabraňuje dehydrataci a nadměrné produkci oleje.

 

Okamžitou dávku svěžesti a hydratace vám zajistí pár střiků na celý obličej. Používejte ráno i  večer, kdykoli!

Krok 5: Hydratovaná pleť je spokojená pleť – proto je potřeba doplnit dostatečné množství vody i do hlubších vrstev pokožky. Hyaluronovou esenci vtlačte do pleti, obličeje, krku a dekoltu a necháme pár minut vstřebat. Esence -  mají různou viskozitu, ale většinou bývají o něco tekutější a méně koncentrované než séra. Jejich hlavním účelem je hydratovat pleť a umožnit co nejlepší využití následných sér. Představte si svou pleť jako houbu: jakmile je napuštěná vodou, vše ostatní se snáze vstřebává.

Krok 6: Poté naneste naše bezvodé a nemastné Sérum,  naneste pár kapek séra do dlaně, lehce zahřejte a  vmasírujte je do pleti pohyby směrem nahoru. Zavřete oči a vdechujte klid čistých esenciálních olejů.

Nezapomeňte na oční okolí! Pokožka kolem očí je tenčí a snadněji se dehydratuje, proto by měla být ošetřena krémem speciálně vyvinutým pro ochranu, výživu a rozjasnění.

Nezapomeňte ani na krk a dekolt. Pro zesílení účinku můžete obohatit sérum přidáním některého z našich olejů.

 

DENNÍ RITUÁL 

Ranní rituál je stejný, pouze vynecháme krok 1. a 3.